Mezoterapia igłowa

solarium rzeszów
solarium rzeszów
solarium rzeszów
solarium rzeszów
solarium rzeszów
solarium rzeszów

Solarium

Nasze solaria to najnowocześniejsze solaria na Podkarpaciu. Posiadamy fabrycznie nowe urządzenia opalające, leżące i stojące firmy Ergoline. Nasze solaria posiadają certyfikaty bezpieczeństwa "Bezpieczne Solarium" gwarantowane przez Ergoline Polska. Posiadamy urządzenia, które w bardzo krótkim czasie umożliwią Państwu uzyskanie trwałej opalenizny. W naszej ofercie znajdują się dwa klimatyzowane łóżka leżące Ergoline Excellence 800 i Evolution 600 z funkcjami Aqua Fresh, Climatronic i Balanced Tan, oraz kabina stojąca Lounge.

Komfort opalania

  • Balanced Tan - optymalne usytuowanie lamp opalających w solarium tak, by ciało opalało się z każdej strony. Opaleniznę wspomaga również opalacz karku. Równomierne oddziaływanie promieniowania UV zapobiega zbyt słabemu lub zbyt silnemu działaniu na skórę w niektórych miejscach, dzięki czemu powstaje możliwość uzyskania równomiernej opalenizny;
  • Aqua Fresh i Aroma - odświeżanie oraz aromaterapia podczas opalania. Ze szczelin wentylacyjnych w strefie ciała i głowy rozpylana jest w trakcie sesji delikatna mgiełka. Obecność esencji zapachowej neutralizuje nieprzyjemny zapach, powstający pod wpływem promieni ultrafioletowych podczas opalania. Zależnie od indywidualnej preferencji klientów, można przy pomocy programu Aqua Fresh uruchomić odświeżający lub relaksujący program aromatyczny;
  • Climatronic - indywidualny dobór temperatury podczas opalania i utrzymanie jej na stałym poziomie w czasie całej sesji opalającej. Żądaną temperaturę można ustawić w zakresie 20°C - 30°C co 2 stopnie. Klimatyzator chłodzi nie tylko powierzchnię do leżenia, lecz także strumienie powietrza w tunelu solarium.

Stawiamy na jakość

Twój Styl jest autoryzowanym przedstawicielem Ergoline Polska. Od samego początku zapewniamy naszym klientom najwyższą jakość usług i gwarancję pięknej opalenizny. Osoby obsługujące klientów ukończyły szkolenie z zakresu obsługi solarium i klientów w salonie solaryjnym. Dzięki takiemu przygotowaniu personel służy fachową pomocą i można być pewnym, że klient będzie bezpieczny i opuści salon zadowolony. Każda osoba odwiedzająca salon jest informowana o zasadach bezpieczeństwa opalania, o zaletach związanych ze stosowaniem kosmetyków ochronnych.