Mezoterapia igłowa

Fryzjer Rzeszów
Fryzjer Rzeszów
Fryzjer Rzeszów
Fryzjer Rzeszów
Fryzjer Rzeszów
Fryzjer Rzeszów

Fryzjer Rzeszów

Salon Fryzjerski L'OREAL oferuje szeroki wachlarz usług fryzjerskich, które dobierane są do indywidualnych potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Nazwa i miejsce zobowiązują do jakości usług za rozsądną cenę. Oferujemy profesjonalną miłą obsługę, oraz kosmetyki renomowanych firm, które są gwarancją zadowolenia naszych klientów. Ekskluzywny, a zarazem ciepły wystrój sprzyjają pełnemu odprężeniu.

Fryzjer - Oferta

 • kolor expert pielęgnacja i koloryzacja w jednym
 • upięcia ślubne i wizytowe
 • cięcia i stylizacja
 • trwała i stylizacja
 • cięcia męskie
 • odmładzanie struktury włosa
 • sprzedaż profesjonalnych kosmetyków L'OREAL i KERASTASE do stylizacji i pielęgnacji włosów

Przedłużanie i zagęszczanie włosów metodą Racoon

Nie da się ukryć, że zdrowe i piękne włosy są podstawą atrakcyjnego i estetycznego wyglądu. Niestety nie każda z nas została obdarowana włosami doskonałymi, które rosną w zawrotnym tempie i bez uszczerbku wytrzymują rozmaite zabiegi, którym je poddajemy.

Fryzjer rzeszow, Przedłużanie włosów

Jednak nawet naturę można poprawić. Cienkie i rzadkie włosy już nie są wyrokiem. Już dziś Twoje marzenia mogą się spełnić, a jest to prostsze niż Ci się wydaje! Oczaruj wszystkich fantastyczną fryzurą!

Przedłużanie włosów metodą Racoon

Proces przedłużania włosów metodą Racoon polega na łączeniu włosów hypoalergicznym woskiem o unikalnym składzie. Połączenie związków polimerów z wyciągiem ze skórki pomarańczowej i nasion sosny zapewnia doskonałą równowagę pomiędzy odpornością, wytrzymałością i łatwością usuwania włosów.

Przed każdym zabiegiem przeprowadzana jest konsultacja, podczas której ocenia się kondycję włosów, stopień uwrażliwienia, strukturę, długość, kolor, a następnie ustala oczekiwania klienta. Do zabiegu przedłużania włos powinien być zdrowy u nasady. W odległości około 0,5 centymetra od skóry głowy, do włosów naturalnych dokłada się włosy do przedłużania za pomocą aplikatora Racoon i w ten sposób tworzy kolejne pasemka. Podczas jednego zabiegu można założyć od 150 do 200 pasemek przedłużających.

Pracujemy przy użyciu naturalnych włosów słowiańskich, włosów europejskich, a także wysokiej jakości włosów azjatyckich (standard).

Włosy słowiańskie

Teraz możesz wybierać z palety wielu kolorów stuprocentowo naturalnych włosów słowiańskich. Włosy słowiańskie pozwalają na stosowanie zabiegów chemicznych, takich jak: farbowanie, trwała, pasemka, tonizacja koloru. Są to włosy najwyższej jakości, trudne do zdobycia, co wpływa na ich cenę. Wykorzystywane przez nas naturalne włosy słowiańskie wyróżniają się niezwykłą miękkością, lekkością i świetnie się układają.

Włosy Euro

Włosy Euro są włosami bardzo wysokiej jakości, gładkie i lśniące o delikatnej, lekko falującej strukturze. Jasne barwy uzyskaliśmy dzięki zastosowaniu ostrożnego procesu koloryzacji. Nie polecamy stosowania zabiegów chemicznych takich jak: farbowanie, trwała, pasemka. Możliwa jest tylko tonizacja koloru. Włosy dostępne są w palecie 26 kolorów.

Włosy Standard (azjatyckie)

Dysponujemy również wysokiej jakości włosami azjatyckimi, które przy zastosowaniu oryginalnych kosmetyków Racoon zadowolą wysokie wymagania Państwa klientów. Włosy standard są dużo tańszą alternatywą dla włosów słowiańskich. W procesie przygotowania włosy te są pozbawiane łuski i nadawany jest im odpowiedni kolor i struktura. Na ich pielęgnację trzeba przeznaczyć więcej czasu, a efekt końcowy jest równie doskonały jak przy użyciu włosów słowiańskich czy włosów europejskich.

Przedłużanie włosów

Przedłużanie włosów jest stworzone z myślą o kobietach, które chcą pięknie wyglądać i czuć się komfortowo w przedłużanych włosach. Przedłużanie włosów jest szczególnie polecane kobietom, które mają mało włosów lub mają cienkie włosy, ponieważ pozwala im to na zagęszczenie włosów i jednoczesne przedłużenie do pożądanej długości. wybieramy jedynie te włosy do przedłużania, które spełniają wysokie standardy jakości. Są to wysokiej jakości włosy naturalne, które mają zachowaną łuskę włosa, dzieki której łatwiej rozczesują się.

Każdy klient jest traktowany indywidualnie, a metoda przedłużania dopasowywana jest do potrzeb danej osoby.

Zespół fryzjerów Twojego Stylu tworzą specjaliści w zakresie przedłużania włosów i technik strzyżeń.

W naszym salonie są dostępne wszystkie metody przedłużania włosów:

 • MicroRings
 • Metoda na taśmach
 • Metoda keratynowa lub klejowa
 • Podciąganie pasemek
 • Reakcje alergiczne na metal

Fryzjer Rzeszów

Fryzjerzy w naszym salonie w Rzeszowie to wyszkoleni profesjonaliści, którzy tworzą najnowocześniejsze techniki cięć i kolorów włosów. Zatrudniamy profesjonalistów, którzy w swej dziedzinie są najlepsi. Kreatorów, którzy skutecznie trafiają w gusta, przyzwyczajenia i wymagania naszych klientów.

Oprócz fachowej wiedzy duży nacisk kładziemy na jakość i markę wykorzystywanych przez nas produktów, dlatego też zdecydowaliśmy się na współpracę z renomowaną firmą L'Oreal, która bardzo szybko przyznała nam status Salon Expert L'Oreal Fryzjer Rzeszów.