Mezoterapia igłowa

Wacu maxx
Wacu maxx
Wacu maxx
Wacu maxx
Wacu maxx
Wacu maxx

VACU

Vacu to urządzenia treningowe składające się z bieżni zamkniętej w kapsule z podciśnieniem. Dzięki wykorzystaniu niewielkiego podciśnienia oraz wykonując typowe, mało forsowne ćwiczenia fizyczne spala się czterokrotnie szybciej tkankę tłuszczową zwłaszcza w częściach ciała: brzuch, uda, pośladki. Ponad 90% użytkowników straciło po 20 treningach do 30 cm na obwodzie ciała (uda, pośladki, brzuch) ćwicząc na vacu. Efekty są szybko widoczne i utrzymują się przez wiele miesięcy. To duża zaleta ćwiczeń na urządzeniach typu vacu.

Ćwiczenia na vacu są obecnie najbardziej skuteczną metodą w walce z cellulitem i dają pewność całkowitego sukcesu, pod warunkiem, poddania się odpowiedniej ilości treningów, zależnie od stopnia zaawansowania cellulitu. Cellulit zniknął u 77% użytkowników urządzeń vacu.

Skuteczność działania vacu, opiera się na wykorzystaniu niewielkiego podciśnienia, które poprawia krążenie krwi i limfy powodując skuteczniejsze odprowadzanie produktów złej przemiany materii. Wytwarzane w urządzeniu vacu podciśnienie jest absolutnie niegroźne dla organizmu, pod warunkiem stosowania się do zaleceń podczas treningu.

Jak to działa

Osoba ćwicząca na vacu wchodzi do kapsuły podciśnieniowej sięgającej do pasa, zakłada na brzuch pas uszczelniający wykonany z neoprenu, drugi koniec pasa nałożony zostaje na kołnierz urządzenia vacu dzięki czemu uzyskujemy całkowitą izolację dolnych części ciała od warunków zewnętrznych. Po ustawieniu odpowiedniego dla ćwiczącego programu włączamy pompę próżniową. Po chwili stabilizuje się w komorze ciśnienie, ćwiczący uruchamia bieżnię i rozpoczyna trwający 30 minut trening na vacu.

Podczas pracy w każdych warunkach mięśnie zużywają energię. Czerpią ją między innymi ze spalania tkanki tłuszczowej po rozłożeniu jej na wolne kwasy tłuszczowe. Komórki tłuszczowe zlokalizowane są w organiźmie człowieka w różnych miejscach, jednak nie wszystkie z nich w równym stopniu dostępne są dla pracującej muskulatury. Tkanka tłuszczowa, która jest w danym momencie najlepiej ukrwiona wykorzystywana jest przez mięśnie do uzyskania energii. Dzieje się tak dlatego, że substancje odżywcze i tlen dla komórek mięśniowych przenoszone są drogą krwionośną. Pokłady tłuszczu zlokalizowane u kobiet w rejonie brzucha, ud i pośladków z powodu słabego ukrwienia nie są rozpoznawalne przez mięśnie jako źródło energii.

Przyczyną złego ukrwienia jest grubsza niż w innych obszarach ciała warstwa tłuszczu i cellulit. Dzięki efektowi ssania w urządzeniach vacu poprawia się ukrwienie w miejscu działania podciśnienia czyli od pasa w dół - powoduje to spalanie tłuszczu zmagazynowanego właśnie w tych miejscach. Ćwiczący uzyskuje rewelacyjne efekty odchudzania, znika cellulit, a skóra staje się jędrniejsza - tak działa vacu.

Efekty działania vacu

  • szybsze spalanie tkanki tłuszczowej - zwłaszcza na brzuchu, udach i pośladkach;
  • eliminacja cellulitu;
  • spadek wagi ciała - nawet do 10 kg w ciągu 6- ciu tygodni;
  • poprawa cyrkulacji krwi i limfy;
  • jędrniejsza skóra;
  • długotrwałe rezultaty;
  • korzystne samopoczucie, wzrost witalności i kondycji fizycznej.