Zabiegi Laserowe

Fryzjer Galeria Graffica Rzeszów
Fryzjer Galeria Graffica Rzeszów
Fryzjer Galeria Graffica Rzeszów
Fryzjer Galeria Graffica Rzeszów
Fryzjer Galeria Graffica Rzeszów
Fryzjer Galeria Graffica Rzeszów

Salon fryzjerski Twój Styl w Galerii Graffice

Kiedy przekroczysz drzwi salonu "Twój Styl" znajdziesz się w wyjątkowym towarzystwie, które docenisz i o którym będziesz długo pamiętał. To elegancja, smak i szyk.

Studio fryzjerskie "Twój Styl" to wyjątkowe miejsce dla każdego. Wyjątkowy klimat dla wyjątkowych ludzi - takich jak TY! To miejsce odsłoni przed Tobą magię pielęgnacji oraz stylizacji włosów Loreal i KERASTASE na najwyższym światowym poziomie. Tylko tutaj poczujesz się naprawdę sobą... Spokój, relaks, chillout - tutaj czas zatrzymał się dla Ciebie i dla Twoich włosów. Dołącz do grona Tych, którzy chcą podarować sobie chwilę pięknego zapomnienia...

Doskonała jakość usług i niepowtarzalna atmosfera w salonie "Twój Styl" to przede wszystkim zasługa wpaniałego zespołu stylistów, których połączyła wielka ambicja, ciężka praca, otwarty umysł i wysokie kwalifikacje.

Ekskluzywny salon fryzur zaprasza do sprawdzenia potencjału i umiejętności stylistów. Zapewniamy najwyższej jakości usługi. "Twój Styl" to kuźnia młodych talentów. Jesteśmy pasjonatami sztuki. Nasza marka jest synonimem doskonałego stylu, smaku i profesjonalizmu.

Jesteśmy kreatorami łączącymi w sobie odwagę, fantazję i doskonałą technikę. Nasz zmysł estetyczny i wyczucie indywidualnych oczekiwań klienta zadowoli najbardziej wymagających z Państwa.

W jednym miejscu skupiamy ekspertów z różnych dziedzin fryzjerstwa.