Mezoterapia igłowa

fryzjerstwo
fryzjerstwo
fryzjerstwo
fryzjerstwo
fryzjerstwo
fryzjerstwo

Fryzjerstwo Rzeszów Center Park

Salon Fryzjerski L'OREAL oferuje szeroki wachlarz usług fryzjerskich, które dobierane są do indywidualnych potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Nazwa i miejsce zobowiązują do jakości usług za rozsądną cenę. Oferujemy profesjonalną miłą obsługę, oraz kosmetyki renomowanych firm, które są gwarancją zadowolenia naszych klientów. Ekskluzywny, a zarazem ciepły wystrój sprzyjają pełnemu odprężeniu.

Fryzjerstwo - Oferta

 • kolor expert pielęgnacja i koloryzacja w jednym
 • upięcia ślubne i wizytowe
 • cięcia i stylizacja
 • trwała i stylizacja
 • cięcia męskie
 • odmładzanie struktury włosa
 • sprzedaż profesjonalnych kosmetyków L'OREAL i KERASTASE do stylizacji i pielęgnacji włosów

Nie chcesz czekać na długie i piękne włosy?

Nie da się ukryć, że zdrowe i piękne włosy są podstawą atrakcyjnego i estetycznego wyglądu. Niestety nie każda z nas została obdarowana włosami doskonałymi, które rosną w zawrotnym tempie i bez uszczerbku wytrzymują rozmaite zabiegi, którym je poddajemy.

Fryzjerstwo rzeszow, Przedłużanie włosów

Jednak nawet naturę można poprawić. Cienkie i rzadkie włosy już nie są wyrokiem. Już dziś Twoje marzenia mogą się spełnić, a jest to prostsze niż Ci się wydaje! Oczaruj wszystkich fantastyczną fryzurą!

Nasz salon oferuje wysokiej jakości włosy i produkty do przedłużania włosów, tak aby efekt spełniał Twoje oczekiwania. Przedłużanie włosów to fantastyczny sposób na szybką zmianę Twojego wyglądu.

Przedłużanie włosów

Przedłużanie włosów jest stworzone z myślą o kobietach, które chcą pięknie wyglądać i czuć się komfortowo w przedłużanych włosach. Przedłużanie włosów jest szczególnie polecane kobietom, które mają mało włosów lub mają cienkie włosy, ponieważ pozwala im to na zagęszczenie włosów i jednoczesne przedłużenie do pożądanej długości. wybieramy jedynie te włosy do przedłużania, które spełniają wysokie standardy jakości. Są to wysokiej jakości włosy naturalne, które mają zachowaną łuskę włosa, dzieki której łatwiej rozczesują się.

Każdy klient jest traktowany indywidualnie, a metoda przedłużania dopasowywana jest do potrzeb danej osoby.

Zespół fryzjerów Twojego Stylu tworzą specjaliści w zakresie przedłużania włosów i technik strzyżeń.

W naszym salonie są dostępne wszystkie metody przedłużania włosów:

 • MicroRings
 • Metoda na taśmach
 • Metoda keratynowa lub klejowa
 • Podciąganie pasemek
 • Reakcje alergiczne na metal

Fryzjerzy Rzeszów

Fryzjerzy w naszym salonie w Rzeszowie to wyszkoleni profesjonaliści, którzy tworzą najnowocześniejsze techniki cięć i kolorów włosów. Zatrudniamy profesjonalistów, którzy w swej dziedzinie są najlepsi. Kreatorów, którzy skutecznie trafiają w gusta, przyzwyczajenia i wymagania naszych klientów.

Oprócz fachowej wiedzy duży nacisk kładziemy na jakość i markę wykorzystywanych przez nas produktów, dlatego też zdecydowaliśmy się na współpracę z renomowaną firmą L'Oreal, która bardzo szybko przyznała nam status Salon Expert L'Oreal Fryzjerstwo Rzeszów.