Mezoterapia igłowa

Masaż
Masaż
Masaż
Masaż
Masaż
Masaż

Zabiegi masażu

Twoje ciało to doskonała rzeźba, dzieło sztuki godne podziwu. Przekonasz się o tym w salonie Twój Styl. Z nami poznasz sekrety pielęgnacji piękna, odkryjesz tajniki zabiegów wyszczuplających. Spełnimy Twoje marzenia o pięknie idealnym.

Twoje ciało to wyjątkowa kreacja - nosić je trzeba elegancko. Rozkoszuj się doznaniami jakie zapewni ci nasz salon. Zrelaksuj swoje ciało i umysł dzięki wyjątkowym masażom. Zapewnij sobie wyjątkowe doznania, odkryj dobroczynny wpływ dotyku. Zmieniając Twoje ciało zmienimy Twoje życie.

Masaż odchudzający

Masaż odchudzający ułatwia nie tylko likwidację tkanki tłuszczowej z okolic pośladków, bioder i ud, ale również przyczynia się do ogólnego spadku wagi. Sprowadza się przede wszystkim do intensywnego masowania, dzięki czemu skutecznie ujędrnia ciało i umożliwia spalanie zbędnego tłuszczu. Sprawdź, na jaki masaż się zdecydować, by wspomóc walkę z tłuszczykiem i "skórką pomarańczową" a dodatkowo ładnie wymodelować sylwetkę.

Wykonywany w seriach kilku - kilkunastu zabiegów stanowi znakomite uzupełnienie kuracji odchudzających i antycellulitowych. Warto jednak pamiętać, że najlepsze efekty przynosi w połączeniu z aktywnością ruchową, odpowiednią dietą i piciem przynajmniej 2 litrów niskozmineralizowanej, niegazowanej wody.

Masaż ujędrniający

Masaż ujędrniający ma na celu wygładzenie skóry i wzmocnienie tkanki łącznej. Zapobiega powstawaniu fałdów skórnych, ujędrnia i wysubtelnia sylwetkę, ułatwia odprowadzanie nadmiaru wody oraz zabezpiecza przed nadmiarem luźnej skóry po odchudzaniu i przyspiesza jej regenerację. Wskazany jest zwłaszcza dla kobiet po zabiegach chirurgii plastycznej, po porodzie czy diecie odchudzającej oraz dla wszystkich tych, którzy pragną nadać swojej skórze młody, jędrny wygląd.

Masaż modelujący

Masaż modelujący polega na specyficznych chwytach masażu, które umożliwiają rozbicie tkanki tłuszczowej, przyspieszenie procesów metabolicznych oraz pobudzenie spalania zapasów tłuszczu i cukrów. Masaż modelujący oddziałuje przede wszystkim miejscowo. Dzieli się go ze względu na to, których części ciała dotyczy. Mogą być to np. biodra, uda, pośladki, powłoki brzuszne, talia czy twarz. Poprzez masaż i ćwiczenia modeluje się także, do pewnego stopnia, biust wraz z górną częścią klatki piersiowej i szyją. Modelowanie sylwetki wskazane jest zazwyczaj przy szybkim spadku wagi, okresie poporodowym (od 2 miesiąca po porodzie), niektórych zabiegach chirurgii plastycznej oraz nagłej zmianie charakteru pracy (głównie na siedzący tryb).

Drenaż limfy

To rodzaj specjalistycznego masażu wspomagającego odpływ chłonki z kończyn. Może być wykonywany zarówno przez wyspecjalizowanego masażystę, jak i specjalne urządzenie - rodzaj rękawa o automatycznym cyklu pompowania, dzięki czemu gromadząca się chłonka jest odprowadzana z kończyn. Stymuluje układ limfatyczny, powodując udrożnienie limfy, oddziałuje na skórę i tkanki głębiej położone; usprawnia zaopatrzenie tkanek i narządów w krew, powodując lepsze ich odżywianie i dotlenienie; przyspiesza odprowadzenie produktów przemiany materii Polecany jest osobom, które rozpoczynają walkę z nadwagą lub otyłością, zwłaszcza paniom mającym skłonności do cellulitu.

Masaż izometryczny

Masaż izometryczny to masaż mięśni napiętych w skurczu izometrycznym. Stosowany jest np. w rehabilitacji jako zabieg kompensujący niedobory masy mięśniowej. Osłabionym mięśniom przywraca masę i siłę, a dokonuje się to bez obciążenia organizmu ćwiczeniami fizycznymi. Oddziałuje na partie mięśniowe ud, podudzi, pośladków, ramion i grzbietu. Może być wykonywany na pojedynczym napiętym mięśniu lub na napiętych grupach mięśni. Powoduje wzrost napięcia mięśniowego, sprzyja rozwojowi masy mięśniowej, zwiększa elastyczność mięśni oraz ich siłę. Stanowi idealną propozycję dla osób zbyt zmęczonych, by ćwiczyć lub nie przepadających za ćwiczeniami na siłowni.