Zabiegi Laserowe

Zabieg Odmładzający z witaminą C
Zabieg Odmładzający z witaminą C
Zabieg Odmładzający z witaminą C
Zabieg Odmładzający z witaminą C
Zabieg Odmładzający z witaminą C
Zabieg Odmładzający z witaminą C

Zavieg odmładzający z aktywną witaminą C

Ogromny wpływ witamin na zdrowie i kondycję organizmu człowieka jest wszystkim powszechnie znane. W czasie rekonwalescencji po długotrwałych wyniszczających chorobach, niedobór witamin objawia się bardzo wyraźnie. Skóra staje się szara, matowa, nadmiernie się łuszczy, wiotczeje.

Witaminy są niezbędne dla pięknego wyglądu skóry. Chronią, pielęgnują i leczą skórę. Odgrywają ważną rolę przy regulacji metabolizmu komórek skóry. Witamina C jest bardzo efektywnym środkiem zwalczającym molekuły tlenu, które przyspieszają starzenie się skóry. Gdy brakuje Wit. C, kolagen staje się bardziej kruchy. Aby temu zapobiec zabieg z witaminą C stymuluje syntezę włókien kolagenowych oraz efektywnie nawilża. Poprawia się sprężystość komórek . Skóra staje się silniejsza i pełna energii, delikatna i miękka.Już po 25 roku życia można poprawić jędrność skóry zabiegami z witaminą C (najczęściej stosuje się kwas askorbinowy lub palmitynian askorbylu).

Zabiegi są łagodne, mogą powodować jedynie niewielkie przejściowe podrażnienie naskórka, zaś efekty są naprawdę dobre Zabieg z witaminą C zapewnia skórze wysoki stopień nawilżenia, wpływa bezpośrednio na poprawę elastyczności i napięcia skóry, stymuluje procesy odnowy komórkowej. Witamina C jest rewolucją ostatnich lat w walce z procesami starzenia się skóry. Zaleca się przynajmniej 1-2 zabiegi tygodniowo w regularnych odstępach czasu. Doskonałe rezultaty osiąga się stosując kurację. Idealnym wykończeniem zabiegu jest masaż przywracający naturalną równowagę skórze, nawilża i uelastycznia. Skóra staje się gładka, elastyczna i aksamitna w dotyku. Należy pamiętać, że zabieg z Witaminą C zapewnia skórze maksymalne odżywianie, stymulację procesów oddychania komórkowego, chroni przed negatywnymi wpływami środowiska. ZABIEG Z WITAMINA C można stosować jednorazowo jako zabieg WITAMINOWO - ODŻYWCZY.

Efekt zabiegu:

 • poprawia jędrnoś skóry,
 • spłyca drobne zmarszczki,
 • ujednolica kolor skóry,
 • wzmacnia ściany naczyń krwionośnych,
 • neutralizuje wolne rodniki,
 • regeneruje i stymuluje rozrost komórek,
 • ochrona skóry przed działaniem bakterii,
 • eliminowanie i złuszczanie martwych komórek z warstw powierzchniowych,
 • utrzymanie równowagi we właściwym nawilżeniu skóry.

Zabieg polecany do skóry zmęczonej, zaniedbanej lub o przedwczesnej atrofii. Jest to zabieg, który modeluje rysy twarzy: zapobiega zwiotczeniu skóry, odbudowuje i ujędrnia ją. Pobudza produkcję kolagenu i elastyny.

 • dla dostrzegalnej jędrności konturów twarzy,pozostawiając efekt liftingu
 • aby zrównoważyć brak nawilżenia
 • jako bodziec podczas wymagającej fazy życia

Efekt uzyskuje się po kilku zabiegach. Skóra jest wzmocniona, odzyskuje jędrność i odporność. Zabieg nadaje się również do skóry tłustej dzięki działaniu ściągającemu i matującemu.