Mezoterapia igłowa

solarium
solarium rzeszów
solarium rzeszów
solarium rzeszów
solarium rzeszów
solarium rzeszów

Przyjemność Opalania

Piękne opalone ciało jest oznaką młodości, radości i aktywnego trybu życia. Jeżeli jednak nie masz czasu na wylegiwanie się na plaży, to nasze solarium jest bardzo wygodnym sposobem na zachowanie brązowej skóry przez cały rok.

Ergoline

Nasze urządzenia są bezpieczne i fabrycznie nowe. Jesteśmy autoryzowanym salonem Ergoline Polska. Doceniamy wymagania naszych klientów i dlatego uczestniczymy w programie "Bezpieczne Solarium" Ergoline Polska.

W naszej ofercie znajduje się pięć łóżek leżących firmy Ergoline i cztery kabiny stojące. Wszystkie urządzenia wyposażone są w lampy 180W podwójnie brązujące. Doceniły to już setki klientów. Różnorodność urządzeń w naszym studio zadowoli każdego klienta. Każda z dziewięciu kabin została wyposażona w lustra, stolik, mleczko do demakijażu, ręczniki, płatki kosmetyczne oraz środki do dezynfekcji.

Kosmetyki do opalania

Jeśli chcecie aby Wasza opalenizna była głębsza i pozostała na dłużej, w ofercie salonu znajdują się kosmetyki BRONZE, SOLEO, ONYX, których stosowanie podczas opalania zapewni znakomite efekty opalania, maksymalną ochronę i intensywną pielęgnację opalonej skóry.

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów oferując zupełnie nową technologię z zakresu opalania. Zadbaliśmy o to, by opalanie było nie tylko zdrowe, bezpieczne i intensywne, ale by stało się chwilą prawdziwego relaksu, odprężeniem dla ciała i umysłu.

Jakość, komfort, bezpieczeństwo

Zapewniamy naszym klientom najwyższą jakość usług i gwarancję pięknej opalenizny. Nasze studio stawia przede wszystkim na komfort, bezpieczeństwo oraz zadowolenie naszych klientów. Osoby obsługujące klientów ukończyły szkolenie z zakresu obsługi solarium i klientów w salonie solaryjnym. Dzięki takiemu przygotowaniu personel służy fachową pomocą i można być pewnym, że klient będzie bezpieczny i opuści salon zadowolony. Każda osoba odwiedzająca salon jest informowana o zasadach bezpieczeństwa opalania, o zaletach związanych ze stosowaniem kosmetyków ochronnych. Oczywiście zawsze przeprowadzamy badanie dotyczące rodzaju skóry klienta i indywidualnie dobieramy aktywatory oraz czas opalania.