Mezoterapia igłowa

cennik zabiegów kosmetycznych
cennik zabiegów kosmetycznych
cennik zabiegów kosmetycznych
cennik zabiegów kosmetycznych
cennik zabiegów kosmetycznych
cennik zabiegów kosmetycznych

Kwas migdałowy

Otrzymywany jest poprzez hydrolizę wyciągu z gorzkich migdałów. Jego antybakteryjne i odbarwiające działanie już od lat wykorzystywane w medycynie w leczeniu takich problemów skórnych jak: trądzik, fotoaging czy nieregularne przebarwienia. Struktura chemiczna kwasu migdałowego podobna jest do struktury stosowanych i znanych antybiotyków. Jest substancją nietoksyczną. Zainteresowanie ze strony naukowców wzbudził fakt podwójnej natury kwasu tj. tak jak AHA posiada on znaczące działanie kosmetyczne oraz udokumentowane działanie antybakteryjne.

Peeling kwasem migdałowym

Peeling kwasem migdałowym daje efekt widocznej poprawy płytkich zmarszczek u pacjentów od I do IV fototypu, rozjaśnienia nieregularnych przebarwień powierzchownych oraz pozapalnych, redukcji melasmy, a ze względu na bakteriobójcze właściwości kwasu migdałowego możliwa jest poprawa stanu skóry z trądzikiem pospolitym z obecnością zaskórników i krost zapalnych. Dostępne są dwie formy peelingu migdałowego:

  • ALMOND 50 - zawiera 50% kwasu migdałowego, kwas fitowy, EDTA (kwas etylenodiaminotetraoctowy), glikol propylenowy.
  • ALMOND PLUS - zawiera kwas migdałowy 70%, kwas tioglikolowy, kwas fitowy, glikol propylenowy.

Zalety peelingów

Zaletą peelingów jest znikome ryzyko powstawania pozapalnych hiperpigmentacji oraz możliwość wykonywania zabiegów przez cały rok. Kwas migdałowy może być stosowany w połączeniu z kwasem kojowym i fitowym, salicylowym, wyciągiem z winogron, substancjami przeciwutleniającymi, rezorcynolem, kwasem tioglikolowym.

Wskazania:

Najczęstsze wskazania do peelingu migdałowego są : trądzik i blizny po trądziku, skóra łojotokowa, fotostarzenie skóry. Zabiegi mogą być powtarzane co 7-30dni.

Pełna oferta i cennik usług dostępna na miejscu w salonach Twój Styl.