Mezoterapia igłowa

Rzęsy
Rzęsy
Rzęsy
Rzęsy
Rzęsy
Rzęsy

Rzęsy Secret Lashes

Uzupełnieniem każdej, najbardziej idealnej kreacji jest zniewalające spojrzenie. Profesjonalne przedłużenie i pogrubienie rzęs to obecnie jeden z najpopularniejszych zabiegów beauty.To dzięki nim spojrzenie staje siębardziej wyraziste,a twarz nabiera charakteru "Jeśli oczy są zwierciadłem duszy, to brwi są ramą tego lustra".

Metoda SECRET Lashes to przełom w technice przedłużania rzęs. Zupełnie nowy sposób pozwalający przedłużyć, zagęścić i pogrubić naturalne rzęsy. Rzęsy Secret Lashes to syntetyczne włókna o idealnie dobranym kształcie i rozmiarze, co sprawia że wyglądają i zachowują się zupełnie naturalnie. Rzęsy Secret Lashes zostały stworzone dla kobiet, które mają wysokie wymagania, ciągły brak czasu, a styl życia wymusza na nich staranny, zawsze świeży wygląd. Dzięki aplikacji oko staje się bardziej wyraziste, wspaniale prezentuje się na zdjęciach i podczas uroczystości.

Nie ma potrzeby malowania się rano i usuwania makijażu wieczorem. Nigdy więcej tuszu do rzęs, rozmazanych oczu, smug, grudek ponadto rzęsy wyglądają pięknie bez względu na porę dnia czy nocy. Jest to wspaniałe rozwiązanie dla osób zapracowanych, czy uprawiających sport.